NÁZEV ZÁJMOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ
DEN HODINA MÍSTO

Sportovní kroužek se základy Atletiky


 pondělí

 pátek  

16:30 -18:00

16:30 18:00

 tělocvična ZŠ Komenského

 tělocvična ZŠ  Nádražní  

Angličtina pro nejmenší I.
 čtvrtek

14:30 15:30 

 MŠ Stínadla

Angličtina pro nejmenší III.


 pondělí

14:30 -15:30

 klubovna SVČ

Angličtina pro děti I.


 úterý

14:45 -16:00

 klubovna SVČ

Jogínci


 středa14:30 -15:30 sál SVČ

Házená dorostenci 


 pátek

18:00 -19:00

 sportovní hala
Tenis s Bárou

 pondělí

16:00 -17:30

 tělocvična ZŠ Nádražní/   tenisov. kurty

Tenis s Markem 

 pátek

15:00 -16:00

 tělocvična  ZŠ Nádražní/   tenisov. kurty 

Krasokroužek
 středa14:30-16:00       zimní stadion

Florbal I.


 pátek 14:00 -15:15

 sportovní hala

Florbal II.


 úterý

 pátek 

17:00 -18:30

15:15-16:30 

 sportovní hala

Házená  mini


 úterý

 čtvrtek 

15:30 -17:00

15:30-17:00 

 sportovní hala 

Házená mladší žačky


 úterý

 čtvrtek 

15:30 -17:00

16:30-18:00 

 sportovní hala

Keramický a výtvarný kroužek III.


 středa    14:00 -15:30

 keramická dílna SVČ

Keramický kroužek II.


 pondělí

 úterý 

14:15 -15:45

15:00-16:00 

 keramická dílna SVČ
Střih videa/ TV Barborka
  pátek     14:00 -17:00 klubovna SVČ

Keramický kroužek I.


         pondělí    12:30 -13:30 keramická dílna SVČ

Keramika pro dospělé


  středa16:00 -18:30 keramická dílna SVČ

Volejbal


  středa       14:30 -16:00 sportovní hala 

Házená starší žačky


 pondělí

  středa

  čtvrtek 

16:00 -17:00

16:00 -17:00

16:30-18:00 

 sportovní hala

Aerobic Štěpánka


 úterý 19:00-20:00 sál SVČ

Házená mladší žáci


 pondělí

 středa

  pátek 

 

17:00 -18:00

17:00 -18:00

16:30-18:00 

 sportovní hala
Sportovní hry

 čtvrtek

15:30 -16:30

 sportovní hala

Taneční skupina Baby dance I


 úterý14:45-15:45 

 sál SVČ 

Taneční skupina Baby dance II.
  čtvrtek 14:30-15:30  sál SVČ

Angličtina pro děti II.


 středa14:30 -15:45 klubovna SVČ

TS Magic Diamond 


 sobota11:30 -13:00 sál SVČ 

TS Lady DIAMOND 


 sobota13:00 -14:30 sál SVČ 

 TS SWEET DIAMOND

 TS Mini Diamond


 sobota

 sobota

 9:00 - 10:00

10:00 -11:30

 sál SVČ 

Leader Diamond 


 sobota14:30 -16:00 sál SVČ 
Taneční skupina Lentilky
 pondělí15:30 16:30 

 sál SVČ

Taneční skupina Smile dance


 čtvrtek 15:30 -17:00 sál SVČ

Orientální tance SAFEJA


 sobota16:00 -17:00

 sál SVČ

Kendó

 úterý 

16:30 -18:00

 tělocvična ZŠ Nádražní
Deskohraní  
 pondělí13:30 -14:30 klub Céčko
Tvořílek
 úterý14:00 -15:00 keramická dílna SVČ 
Zašívárna v Barborce
 úterý17:00 -19:00 klubovna SVČ